Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

  Компанія ТОВ «Вольф Баварія Україна» заснована 14 лютого 2012 р. як дочірнє підприємство німецької компанії «Wolf Bavaria GmbH» - провідного європейського виробника звукоізоляційних матеріалів .
  В 2012 році наша компанія презентувала на українському ринку будівельних матеріалів, звукоізоляційні системи на основі інноваційного німецького матеріалу – звукоізоляційних панелей PhoneStar (Фонстар), дані системи з мінімальними втратами корисної площі ефективно протидіють ударному і повітряному шуму.

  З 2013 року виробництво панелей PhoneStar було відкрито на території України. Під контролем німецьких фахівців компанія «Вольф Баварія Україна» виробляє продукцію яка не поступається німецьким аналогам, при цьому виробництво в Україні дозволяє значно знизити вартість нашої продукції для українських споживачів.
  Ми реалізуємо свою продукцію через своїх дилерів в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та Полтаві.
Компанія ТОВ «Вольф Баварія Україна» це німецька якість на українському ринку будівельних матеріалів.

 

Звукоізоляція приміщень по німецьких технологіях PhoneStarBundespreis 2007

Компанія «Вольф Баварія Україна» виробник звукоізоляційних матеріалів за інноваційною німецькою технологією на основі екологічно чистої сировини. Системи PhoneStar забезпечують високоякісну звукоізоляцію на об'єктах цивільного і промислового призначення, і разом з Німеччиною знайшли своє застосування практично в усіх Європейських країнах.
У 2007 і в 2011 році наші звукоізоляційні системи були удостоєні Державної премії Німеччини : "За видатні інноваційні досягнення у будівельних технологіях".

                 Клієнти, які вибрали нашу звукоизоляцию

Чому саме ми, які переваги пропонує наша компанія, чому Ви повинні вибрати наші матеріали для шумоізоляції підлог, стін, стель? Найбільш суттєвий факт - багаторічний досвід німецьких фахівців в області звукоізоляції дозволить вирішити найскладніші завдання звукоізоляції, що виникають в різних сферах людської діяльності. Німецькі звукоізоляційні матеріали зайняли лідируючі позиції серед інших аналогів шумоізоляції завдяки високим показникам по рівню зниження шуму, а так само завдяки своїй якості і екологічній бездоганності.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.