Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Звукоізоляція стелі квартири

Звукоізоляція стелі

Простіше і дешевше проводити звукоізоляцію з боку джерела шуму. Але практика показує, що далеко не завжди можна домовитися з сусідами на предмет того, щоб зробити їм звукоізоляцію підлоги, в таких випадках потрібні конструкції, що дозволяють захистити стелю від шуму згори. Звукоізоляція стелі це комплекс заходів, що забезпечує достатній рівень звукоізоляції, як по повітряному, так і по ударному шуму.Звукоізоляційні конструкції для стелі, повинні не лише боротися з шумом але і бути безпечними для власника квартири, по цьому обов'язковим елементом таких конструкція являється каркас.

Детальніше про способи монтажу для звукоізоляції стелі. Увага! Ціни на матеріали і проведення робіт по шумоізоляції стель уточнюйте у менеджерів компанії, див. сторінка контактів.

Звукоізоляція стелі на металеве обрешетування з CD профілю

Для монтажу стельових звукоізоляційних конструкцій найчастіше використовують металевий каркас з CD профілю. Принцип монтажу тут дуже схожий з гіпсокартонними конструкціями, але має і ряд відмітних особливостей, а саме:

Виброподвес для шумоизоляции потолка

  1. Замість звичайних П - образних кріплень, на стельове перекриття монтуються вібропідвіси Wolf. Це дозволяє істотно понизити структурні коливання перекриття, що передаються від плити, на каркас конструкції.
  2. Монтаж UD профілю до стіни, здійснюється через віброізолюючу стрічку Vlies Band, таким чином вібрація від стін не передається на каркас стельовій конструкції.
  3. Після закріплення CD профілів в кріплення вібропідвісів, увесь периметр металевого каркаса проклеюється стрічкою Vlies Band, так ми уникаємо жорстких зв'язків між металевим каркасом і звукоізоляційними плитами і отримуємо ще одну "пружину" для зниження вібрації викликану звуковою хвилею.
  4. Осередки обрешетування заповнюються акустичним наповнювачем Wolf 2000 - екологічно чистий матеріал, перешкода на шляху низькочастотного шуму.
  5. На металевий каркас монтуються звукоізоляційні панелі PhoneStar, усі стики обробляються герметиком Wolf Flex і проклеюються стрічкою Wolf Tape. На шляху звукової хвилі створюється герметична поверхня з важкого звукоізоляційного матеріалу.
  6. Уся звукоізоляційна конструкція закривається віброізолюючим матеріалом Wolf Vlies, після чого монтуються листи гіпсокартону для проведення остаточної обробки.

Ця конструкція відповідає наступним базовим принципам звукоізоляції - герметичність, масивність і багатошаровість. Залежно від якості межэтажного перекриття і вибраного типу звукоізоляційних плит PhoneStar, такий спосіб звукоізоляції стелі дозволяє понизити рівень проникаючого шуму на 16 - 25 дБ. Так само безперечним плюсом цього виду звукоізоляційної конструкції, являється відносно не велика товщина, яка складе від 4,5 до 6,5 см.

Звукоізоляція стелі на дерев'яне обрешетування

Цей вид монтажу можливий за умови, що в якості фінішного покриття буде використана натяжна стеля, оскільки плити PhoneStar не призначені під остаточну обробку, а монтаж гіпсокартону на таку конструкцію створить додаткові звукові містки. Монтаж звукоізоляційної конструкції здійснюється таким чином:

Звукоизоляция потолка по деревянной обрешетке

  1. Дерев'яні рейки або вагонка монтуються на стелю. При цьому між каркасом і стелею кріпиться віброізолююча стрічка Vlies Band, що дозволяє понизити вібрацію від панелі перекриття.
  2. Осередки дерев'яного обрешетування заповнюються ДемпферМатом Wolf - додатковий шар конструкції для боротьби з низькими частотами.
  3. На поверхню обрешетування монтується шар віброізолюючого матеріалу Wolf Vlies. На дерев'яне обрешетування монтуються звукоізоляційні панелі PhoneStar.

Така конструкція за своїми звукоізоляційними характеристиками поступається конструкціям змонтованим на каркас з CD профілів, але проте може бути використана в тих випадках коли необхідно максимально "підтискатися" до стелі. На окрему увагу при звукоізоляції стелі заслуговують вбудовані світильники, для їх звукоізоляції виготовляються спеціальні короби, а місця виведення дротів ретельно герметизуються . Як показує практика звукоізоляція стелі в приміщенні значно знижує шум від сусідів з верху, створюючи у Вашій квартирі, атмосферу затишку і комфорту

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.