Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Звукоізоляція квартири

Звукоізоляція квартири

Прагнення жити в містах призводить до того, що великій кількості людей доводиться жити на дуже обмеженій ділянці простору, селитися у багатоквартирних житлових будинках. Попри те, що сучасне будівництво прагне створити все більше зручностей в квартирах, проблему проникнення зовнішнього шуму в приміщення, залишається майже не вирішеною. Все частіше і частіше володарі власних квартир прибігають до заходів додаткової звукоізоляції приміщень.

Як описувалося в статті « Звукоізоляція », звукоізоляція зводиться не лише до вибору звукоізоляційних матеріалів, але і вимагає проведення цілого комплексу заходів. Розглянемо етапи звукоізоляції детально.

 

Вибір звукоізоляційних матеріалів

панелі PhoneStar Спершу необхідно виділити, які саме шуми створюють несприятливі умови проживання в квартирі. Якщо ми маємо справу з повітряним шумом, то знадобляться звукоізоляційні матеріали з високими параметрами звукоізоляції по повітряному шуму. Прикладом повітряного шуму можуть служити гучні голоси сусідів, гавкіт собак, музика або телевізор, працюючі у сусідів.
При ударному (структурному) шумі потрібно звукоізоляційні матеріали з високими показниками по ударному шуму – це так звані шумопоглинаючі матеріали. Їх відмінність від звукоізолюючих матеріалів у тому, що вони не відбивають звуки, а поглинають їх, перетворюючи кінетичну енергію звукової хвилі в тепло. При виборі шумоізоляційних матеріалів окрім параметрів звукоізоляції і шумопоглинання слід звертати увагу на товщину звукоізоляційних матеріалів, адже кожен сантиметр товщини значно скорочує корисну житлову площу приміщення. Крім того, далеко не кожен шумоізоляційний матеріал придатний для звукоізоляції квартири за екологічними вимогами. Особливо це актуально при звукоізоляції дитячих кімнат.

Важливим є і вибір додаткового облицювання після проведення звукоізоляції квартири . Відомо, що переважна більшість звукоізоляційних матеріалів виконана у вигляді м'якої вати або матів. Їх потрібно буде додатково облицьовувати жорсткими панелями, що приведе до додаткових фінансових витрат, трудових витрат, а так само неминуче збільшить товщину звукоізоляційної конструкції.

І останнє: якщо Ви збираєтеся проводити звукоізоляцію своїми руками, слід звертати увагу на простоту монтажу і легкість роботи із звукоізоляційним матеріалом, відсутність шкідливого пилу і відходів.

 

Підготовка до звукоізоляції квартири

В першу чергу перед проведенням звукоізоляції квартири необхідно приділити увагу цілісності конструкцій. На стінах, стелях, полі не повинно бути отворів, тріщин і щілин. Їх необхідно усунути до того, як почнеться процес звукоізоляції квартири. Для цього мають бути використані нежорсткі мастики і піни. Окрім акустичних характеристик не слід забувати про екологічну безпеку вживаних матеріалів.

Слід також приділити увагу технологічним отворам і комунікаціям, що проходять крізь стіни, стелі і полу. Це можуть бути вентиляційні отвори, труби і тому подібне.

Крім того, окреме завдання, це вирішення питання з електричними розетками і вимикачами. Як правило в сучасних квартирах усі розетки і вимикачі є внутрішніми, тобто вони утапливаются в товщу стін. При цьому позаду і поблизу електричних коробок зменшується ефективна товщина стіни. Саме тому через розетки шум від сусідів чутно значно краще. Слід вийняти коробки, в яких були розташовані розетки і прокласти отвори звукоізоляційним матеріалом. Електричні розетки будуть встановлені пізніше, після проведення звукоізоляції квартири.

 

Монтаж звукоізоляції

Монтаж звукоізоляції Коли проведені усі підготовчі роботи по звукоізоляції квартири і вибраний звукоізоляційний матеріал, можна приступати до монтажу самого шумоизляционного матеріалу.

Для кожного звукоізоляційного матеріалу існують рекомендації по монтажу. У одних випадках на стелях, стінах і полі вимагається змонтувати обрешетування з дерев'яних брусків або металевого профілю. У інших випадках матеріал кріпиться безпосередньо на стіну або підлогу.

Деякі звукоізоляційні матеріали вимагають, щоб стелі, стіни і пола були заздалегідь вирівняні, інші, навпаки, в тому або іншому ступені не чутливі до незначних нерівностей поверхні.

При кріпленні шумоізоляційних матеріалів, як правило застосовуються особливі кріплення, у зв'язку з тим, що стандартні металеві метизи можуть створювати « звукові містки », що сильно погіршить цільовий ефект від звукоізоляції. Слід прислухатися до рекомендацій виробників, вони витратили досить багато часу і засобів на те, щоб добитися максимального ефекту від своїх звукоізоляційних матеріалів, але це досяжно лише при дотриманні вимог по монтажу.

Звукоізоляція квартири завжди вимагає додаткових фінансових витрат, але, раз прийнято рішення проводити звукоізоляцію в квартирі, то не слід економити на дрібницях, таких як кріплення, витратні матеріали. Адже Ваша мета - це добитися тиші у власному приміщенні, і буде дуже образливо, якщо ефективність усіх витрачених зусиль буде понижена із-за сумнівної економії.

При кріпленні шумоізоляційних матеріалів слід попереджувати виникнення щілин, т.к.последние можуть звести усю звукоізоляцію квартири до нуля. Ряд матеріалів краще кріпити вразбежку. Цей метод давно зарекомендував себе як найбільш сприятливий при звукоізоляції.

 

Підготовка до фінішної обробки після звукоізоляції квартири

Звукоізоляція квартири : фінішна обробка Більшість звукоізоляційних матеріалів вимагають додаткового облицювання. Найчастіше для цих цілей використовуються гіпсокартонні листи. Кріплення цих листів не повинне контактувати з незахищеною стіною, інакше з'являться звукові містки, що проводять звук крізь звукоізоляційний матеріал безпосередньо на стіну. У більшості випадків для кріплення гипрока використовуються спеціальні профілі, на які кріпиться гипрок, а сам профіль має звукову розв'язку із стіною.

Але простіше рішення пропонують виробники звукоізоляційних панелей PhoneStar. Ці панелі є досить жорсткими, що дозволяє кріпити гіпсокартонні листи безпосередньо до них. При цьому самі звукоізоляційні панелі кріпляться до стіни за допомогою спеціальних звукопоглинальних дюбелів, а гіпсокартон закріплюється вже до панелей таким чином, що шурупи не дістають до стіни, залишаючись в товщі звукоізоляційних панелей.

 

Переваги використання жорстких панелей при звукоізоляції квартири

Необхідно відмітити, що поява звукоізоляційних матеріалів, виконаних у вигляді жорстких панелей, це вже новий етап розвитку технологій в області звукоізоляції. За допомогою таких матеріалів значно зручніше проводити звукоізоляцію квартири, оскільки вони мають масу переваг. В першу чергу це простота монтажу і той факт, що такі панелі, у ряді випадків, не вимагають додаткового облицювання.

У другу чергу подібні шумоізоляційні матеріали іноді мають дуже невелику товщину, що дозволяє отримати помітно більше доступної корисної площі житла після звукоізоляції квартири. Якщо врахувати, скільки коштує один квадратний метр сучасного житла, то вартість таких тонких звукоізоляційних матеріалів повністю окупається, порівняно з дешевшими, але і товщими шумопоглинаючими матеріалами попередніх поколінь.

 

Звукоізоляція квартири панелями PhoneStar

Панелі phonestar Звукоізоляційні панелі PhoneStar мають усі переваги, які були описані вище. Крім того, вони мають дуже привабливі показники шумоізоляції по ударному і повітряному шуму, що дозволяє віднести цей матеріал до універсальних з найширшим спектром застосування.

Досить часто, панелі PhoneStar використовують як замінник « плаваючих підлог », при цьому вони значно перевершують «плаваюча пола» і цементне стягування по рівню звукоізоляції. Таким чином, цей звукоізоляційний матеріал ідеально підходить для звукоізоляції підлог.

Якщо говорити про звукоізоляцію стін, то тут слід зазначити, що описувані панелі можна кріпити безпосередньо на стіну і тим самим значно зменшити товщину звукоізоляційної конструкції, оскільки власна товщина звукоізоляційних панелей PhoneStar всього 12 мм. При кріпленні цього шумопоглинаючого матеріалу на обрешетування з дерева або металевих профілів вдається добитися додаткового збільшення захисту від шуму при звукоізоляція квартира.

До стель звукоізоляційні панелі кріпляться тільки на обрешетування, що дозволяє зменшити проникнення ударних шумів від сусідів згори. До того ж втрата декількох додаткових сантиметрів по висоті з боку стелі, як правило, не є критичним, при звукоізоляції квартири.

Також слід зазначити той факт, що панелі PhoneStar екологічно бездоганні, що дозволяє використати їх у будь-яких приміщеннях. Більше того, вони створюють дуже сприятливий мікроклімат в квартирі, завдяки матеріалу з якого вони складаються.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.