Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Звукоізоляція пола

Звукоізоляція підлоги

Нас оточують різні шуми і звуки. Такий вже наш сучасний світ. Але все таки кожній людині хоч би на якийсь час хочеться тиші: для того, щоб відпочити, усамітнитися зі своїми думками, елементарно виспатися. Інакше, якщо не давати відпочинок барабанним перетинкам - це прямий шлях до розосередженості, зайвим "нервам" або і того дужче - хворобам органів слуху. Але ось проблема: переважна більшість городян мешкають у багатоповерхових будинках. І зовсім не важливо - за якою технологією ці будинки побудовані. Звуки від наших сусідів проникають в квартиру з усіх боків: через стелю, через стіни, і навіть через підлогу.

 

Як зробити шумоізоляцію підлоги в квартирі

Отже, як краще всього розв'язати проблему шуму, проникаючого знизу? Щоб і ви не чули сусідів під вами, і щоб у них не було приводу скаржитися на вас із-за гуркоту згори?
Найефективніша звукоізоляція горизонтального перекриття в квартирі – облаштування плаваючої підлоги. Найчастіше, в цьому випадку є зважаючи на вирівнююче цементне стягування, під яке заздалегідь укладають:

1) шар демпфермата Wolf - спеціального віброізоляційного матеріалу прокладення;

2) далі йде основний елемент - звукоізоляційні панелі PhoneStar;

3) потім - віброізолююча підкладка Wolf Vlies;

4) і безпосередньо перед стягуванням - шар гідроізоляції.

Повний перелік використовуваних матеріалів для звукоізоляції підлоги ви можете побачити на цій сторінці..
Завдяки тому, панелі PhoneStar з великим успіхом поглинають звукові хвилі (за рахунок мінерального наповнювача, що знаходиться усередині панелі у вільному стані), в деяких випадках можна обійтися і без цементного стягування. Наприклад, тоді, коли немає необхідності вирівнювати підлогу. Для цього наші фахівці пропонують декілька рішень:

монтаж під клеєний паркет монтаж під паркет або ламінат системи "клік" монтаж под плитку
 Pol parket  Pol parket klick  Pol plitka keramogranit

Ну а плаваючими такі "бутерброди" називаються тому, що ні паркет, ні стягування не повинні стикатися із стінами (вони відділяються один від одного пружним прокладеним матеріалом). Якщо цього не зробити, між ними утворюються так звані звукові "містки", які зведуть нанівець велику частину зусиль із звукоізоляції.
Перевірено практикою: вкладення в ремонт підлог за такою технологією виправдані на 100 відсотків. У такий спосіб ви захистите спокій своєї сім'ї і спокій ваших сусідів знизу. Адже за рахунок використання універсальних панелей PhoneStar звукоізоляція працює як зверху вниз, так і з низу до верху.

 

Коли потрібна шумоізоляція підлоги в помешканні?

За великим рахунком, різниці між термінами «шумоізоляція» і «звукоізоляція» немає. І в тому, і в іншому випадку йдеться про боротьбу із зайвими звуковими коливаннями, що сприймаються людським вухом. Детально види цих коливань або ж шумів ми вже розглядали в статті «Звукоизоляція» на нашому сайті.
Але для зручності можна все ж розділити ці поняття. Коли йтиметься про захист від ударного шуму сусідів з квартири знизу (приміром, від цокання жіночих каблуків по плитці, гучного бігу вашої дітвори, скреготу при пересуванні меблів або ж звуків шумної вечірки у вас удома) – назвемо це шумоізоляцією підлоги. В даному випадку треба розв'язати проблему проникнення звуку зверху вниз.
Ситуація може бути і зворотною. Цей той випадок, коли під вами живуть дуже шумні сусіди: любителі гучної музики, вечірок з караоке або нічних «пиятик», що переходять в скандали. Є варіант ще гнітючіший: під вами на першому поверсі або в прибудові до будинку знаходиться громадський заклад (кафе, ресторан або магазин). Усе це вимагає звукоізоляції підлоги від повітряного шуму. Це схожа проблема, але розглядаємо ми її вже в напрямі від низу до верху.
Звичайно, найпоширеніший випадок - шумні сусіди згори. Краще, що можна зробити в цьому випадку - провести усі необхідні роботи по шумоізоляції безпосередньо у них в квартирі. По-перше, тому що набагато ефективніше це робити в приміщенні, в якому знаходиться джерело шуму. По-друге, у більшості випадків це обійдеться вам відчутно дешевше, ніж монтаж звукоізоляційної конструкції на стелі вашої квартири.
Зрозуміло, добитися цього не просто. Але якщо ви купили квартиру в новому будинку, спробуйте заздалегідь попередити виникнення проблеми : спробуйте домовитися з сусідами згори на стадії початку ремонту або ж до нього. Може бути вони погодяться розділити витрати? Якщо немає - запропонуєте повністю купити (сплатити) їм шумоізоляцію для підлоги. Не переживайте, це не марна добродійність - ви ж таким чином робите краще для себе, а саме - вкладаєте кошти у свій майбутній спокій. Якщо ж такої домовленості досягти не вдалося, у вас залишається єдиний вихід - робити «Звукоізоляцію стелі».

 

Коли тиша приносить прибуток?

Рідко, але все таки бувають випадки, коли дуже шумний заклад типу боулінгу або спортклубу знаходиться в прибудові, а то і ще гірше - в підвальному приміщенні житлового будинку. При цьому в розташовані згори квартири проникатиме не лише повітряний, але і ударний шум. У боулинг-клубе він настільки частий і сильний, що без належної шумоізоляції звукові механічні коливання розходитимуться по усій конструкції будинку. При кожному падінні кулі на доріжку вам будуть виразно чутні звуки, схожі на гуркоти грому. Маловірогідно, що вам вдасться вплинути на власників такого закладу і змусити їх що-небудь змінити. Швидше за все, тут обесшумкой однієї лише статі не обійтися - знадобиться звукоізоляція квартири.

Не зайвим буде відмітити, що добитися повної звукоізоляції практично неможливо. А ось понизити проникнення шуму у ваше житло принаймні до мінімального, нестомливого рівня - дуже навіть здійснимо.

Але все-таки, найчастіше розважальні або спортивні заклади облаштовують у будівлях, що окремо стоять, наприклад - готелях. І при неправильній звукоізоляції, або відсутності її страждатимуть постояльці номерів на верхніх поверхах.

Нерідко при пошуку в Мережі пристойних готелів для відпочинку можна зустріти негативні відгуки від їх колишніх клієнтів, в яких говориться про погану звукоізоляцію. Невдоволені постояльці скаржаться на все - навіть на шум з ресторанної кухні, розташованої поверхом нижче

Таку проблему відчувають і наймачі дерев'яних котеджів або зрубів з дерев'яними перекриттями. Знаходячись в нижньому приміщенні, можна почути буквально кожен скрип з кімнати згори. У цих і подібних випадках своєчасна шумоізоляція підлоги (і не лише) може принести відчутний приріст позитивних відгуків від вдячних клієнтів, що у свою чергу, збільшить їх кількість і відповідно, прибуток. Витрати на роботи і матеріали для звукоізоляції підлоги власники таких готелів можуть сміливо вважати вкладенням у власне благополуччя.

 

Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке ваше питання

Якщо ви повні рішучості боротися із сторонніми звуками у себе в квартирі, а саме - хочете здійснити шумоізоляцію підлоги в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі або іншому місті України, заходите на сторінку контактів компанії Wolf Bavaria Ukraine. А потім дзвоніть або приїжджайте в офіс - наші фахівці з радістю проконсультують вас.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Please publish modules in offcanvas position.

Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.