Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

З чого почати ремонт - звукоізоляція

Schego nachat remont Кожен ремонт розпочинається з планування. Ми зіставляємо свої фінансові можливості зі своїми бажаннями по облаштуванню нашого житла.
Ми можемо уявити собі як повинні виглядати наша квартира або будинок. Цілком зрозуміло, що наша квартира має бути теплою, у ванні і санвузлі має бути хороша сантехніка, а на підлозі якісне підлогове покриття, одним словом від ремонту ми чекаємо створення атмосфери затишку в нашому будинку.
Але на жаль при плануванні ремонту частенько не приділяють належної уваги звукоізоляції – а даремно.
Як показує практика панелі перекриття і конструкції, що захищають, далеко не завжди справляються із завданням по забезпеченню тиші в нашому будинку.
  Милуватися дивовижним ремонтом це дуже добре, але чути все, що відбувається у сусідів напевно не дуже.
Виникає питання про звукоізоляцію часто вже після того, як ремонт зроблений у вашій новій квартирі. У такому разі Вам доводиться змиритися з тим, що Ваші сусіди братимуть участь у вашому житті, або виконати звукоізоляцію.
Зробити звукоізоляцію це частково переробити ремонт, що досить невигідно.
При продумуванні заходів по звукоізоляції вашої квартири особливу увагу слід приділити стелі. Як правило, основні проблеми створюють сусіди з верхнього поверху
  Для звукоізоляції використовують каркасні системи на вібропідвісах. Така система має бути багатошаровою, герметично закривати поверхню, що звукоізолюємо, в конструкції подібної системи обов'язково має бути присутнім важкий звукоізоляційний матеріал, оскільки збільшення маси ця обов'язкова умова для поліпшення рівня звукоізоляції.
Виходячи з вищесказаного, буде помилкою просто «підшити» стелю минватою, хоч вона і є елементом у багатьох звукоізоляційних конструкціях, але сама по собі проблему не вирішує, оскільки її звукопоглинаючих властивостей недостатньо для перешкоди при проникненні шумів.
  Пінопласт і подібні до нього матеріали, тільки посилюють проблему, оскільки виступають в ролі пасивного резонатора.
Увагу так само варто приділити стінам. Річ у тому, що стіни примикаючи до панелей перекриття теж передають звук. І якщо стіни  досить масивні і виконані з важкого матеріалу (ж/б, цеглина), то міжкімнатні часто роблять з легших матеріалів (газобетон, саман і так далі). Звукоізолювавши тільки панель перекриття (стелю), Ви залишаєте можливість для проникнення звуку від сусідів згори через стіни.
  При звукоізоляції стін можна використати як каркасні системи, так і прямий монтаж звукоізоляційних плит. При прямому монтажі важливо розв'язати звукоізоляційну конструкцію від обгороджування (стіни), для цього, в якості демпфуючого шару, монтується підкладка.
  Якщо Ви бажаєте максимального ефекту від звукоізоляції необхідно так само приділити увагу підлозі. Бажано зробити звукоізоляцію підлоги, до того як заливатимуть стягування. На підлогу монтують конструкції під загальною назвою «плаваюча підлога». При монтажі слід пам'ятати про основні правила при звукоізоляції приміщень, конструкція має бути «відірвана» від панелі перекриття (вона як би розділяє панель перекриття і стягування), вона повинна герметично закривати поверхню підлоги а так само відповідати принципу «пружина маса».
Своєчасно потурбувавшись про звукоізоляцію приміщення, Ви збережете час і нерви, а бюджет на ремонт не доведеться повторно перераховувати у бік збільшення.
Фахівці компанії ТОВ «Вольф Баварія Україна» допоможуть Вам оптимально підібрати необхідний вид монтажу, а також правильну комлектацію.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.