Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Як звукоізолювати квартиру

Як звукоізолювати квартиру

Як звукоізолювати квартиру Однією з головних проблем багатьох висоток є шумоізоляція. В першу чергу це обумовлено великою різноманітністю джерел шуму – різні звуки, які йдуть додому з вулиці, скрип дверей, шум, що доноситься від сусідів і експлуатованих побутових приладів.

Як же захиститися від шуму? На думку фахівців, проникнення дратівливих шумів можна зменшити за допомогою ущільнення розділяючих перекриттів і перегородок, герметизації вікон і дверей, вбудовування ущільнювачів в ніші або використання ряду інших способів.

Самим трудомістким процесом, як показала практика, являється звукоізоляція підлоги та стелі. Що треба знати, щоб правильно обрати звукоізоляційний матеріал та звукоізолювати приміщення?

При звукоізоляції стелі, необхідно звертати увагу на його висоту.

Для квартири, де стелі досить високі, добре підійде акустична стеля, шар звукопоглинальної вати, яка поміщається між стелею і перекриттям. Така конструкція здатна добре поглинати шуми.Для приміщень з низькою стелею відмінним варіантом будуть підвісні панелі ARMSTRONG, ROCKFON, OWA і інші. Будівельники рекомендують використати панелі на мінерально-базальтовій основі, оскільки з ними працювати набагато зручніше, ніж з панеллю із скловолокна, яке може викликати свербіж і шкірний висип. Не придбавайте звукоізоляційні матеріали для стелі, зроблені на основі пенополипропилена, пінопласту і пенополиэтилена, оскільки найчастіше такі матеріали зменшують звукоізоляцію, а не збільшують її. Щоб звукоізоляційні матеріали відмінно поглинали шум, вони має бути такими, що продуваються, тобто пористими і волокнистими. Пінопласт, наприклад, має комірчасту структуру, тобто не є таким, що продувається, тому не може створити великий коефіцієнт звукопоглинання.

На висоту полотка слід звертати увагу і при звукоізоляції підлоги . Якщо при звукоізоляції підлоги Ви не хочете його піднімати, то доцільніше віддати перевагу звукоізоляційним плитам. Приміром звукоізоляційна плита «Флор Баттс» є тонкою – всього 2,5 см, що максимально збереже висоту приміщення, при цьому такий матеріал має високий рівень звукоізоляції - 35-38 дБ. Крім того, не піднімати підлогу дозволяють панелі, товщина яких близько 12 мм. Наприклад тонка панель PhoneStar допомагає вирішити проблеми повітряних шумів на 36 дБ, при цьому PhoneStar є екологічно чистим продуктом, що створює здоровий мікроклімат в приміщенні. Якщо ж, придбаваючи шумоізоляційні матеріали, Ви не боїтеся підняти підлогу, то використайте мінеральну вату і повсть. У більшості випадків така продукція виконана у вигляді м'якої вати, тому вона використовується спільно з жорсткими панелями, які піднімають підлогу на пристойну висоту.

Поза сумнівом, у кожного звукоізоляційного матеріалу є свої переваги і недоліки, тому вибрати потрібну продукцію досить складно. Краще всього звернутися до фахівця з акустика, який порадить необхідний матеріал. Адже практика показує, що правильно підібраний матеріал для звукоізоляції підлоги і стелі знижує рівень шуму більш ніж на 30%.

По матеріалах довідника .

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.