Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Виправлення звукоізоляції

Виправлення поганої звукоізоляції

 

Передісторія

Заявку на проведення звукоізоляції залишили на нашому сайті. У заявці був залишений контактний телефон, на який ми передзвонили. Вже в ході телефонної розмови з'ясувалося, що в квартирі спочатку не лише погана звукоізоляція, але і були проведені деякі ремонтні роботи, які посилили проблему звукоізоляції.

На об'єкт виїхав наш фахівець, щоб розібратися з проблемою звукоізоляції на місці. З'ясувалося, що основне джерело шуму в квартирі від сусідів згори. В цьому випадку завжди рекомендується проводити звукоізоляцію підлоги, з боку сусідів. Але вони не погоджувалися проводити ніяких робіт у себе в квартирі, навіть за рахунок сусідів знизу.

Хорошою обставиною було те, що в квартирі, в якій передбачалося робити звукоізоляцію стелі, якраз робився ремонт. Поганою обставиною було те, що в квартирі вже було здійснено перенесення деяких внутрішніх стін і в плані звукоізоляції не було зроблено ніяких заходів, тому чутність від сусідів згори тільки посилилася.

Коли стало ясно, що після перенесення стін проблема з шумоізоляцією квартири тільки посилилася, хазяї квартири вирішили зробити звукоізоляцію стелі. Для цих цілей був використаний теплоізолюючий матеріал пеноплекс, який був прикріплений до стелі і потім зашпакльований. Ми нічого не маємо проти пеноплекса, це хороший теплоізоляційний матеріал, але він ніколи не являвся звукоизолятором і головним чином тому, що він дуже легкий, а рівень шумоізоляції головним чином залежить від маси матеріалу.

Коли увесь комплекс заходів, з точки зору монтажників, по «звукоізоляції» був проведений, з'ясувалося, що він абсолютно не розв'язав проблему зовнішніх шумів в квартирі. І тільки тоді хазяї квартири вирішили звернутися до нас за порадою.

 

Виправлення поганої звукоізоляції

Будь-яка людина любить працювати в ідеальних умовах. У разі, коли необхідно проводити звукоізоляцію приміщення, такими умовами є проведення шумоізоляції квартири на самих ранніх стадіях ремонтних робіт. Саме на ранніх етапах ремонту квартири можна усунути головні чинники поганої звукоізоляції приміщення. І найголовніше це обходиться зовсім недорого. Коли ж ремонт вже добігає кінця, або навіть вже завершений, то проводити звукоізоляцію стає дуже нерентабельно, оскільки доводиться прибігати до кардинальних заходів, наприклад зведення « кімнати в кімнаті », що може привести до істотних фінансових витрат.

У випадку з цією квартирою, звукоізоляцію треба було проводити до того, як було здійснено перенесення стін. До зведення нових стін треба було прокласти звукоизолятором усі місця зіткнення стіни з підлогою, стелею і іншими стінами. Самі ж стіни, так само не варто було будувати тільки з панелей гіпсокартону заповнених усередині мінеральною ватою. Такі стіни допустимі в дешевих офісах, але для власного житла абсолютно непридатні. І, звичайно ж, не варто було робити звукоізоляцію з матеріалів, які не є звукоізоляційними, в даному випадку з пеноплекса.

Із зрозумілих причин, жодна людина, яка робить ремонт, не погодиться зламати усі стіни, щоб потім звести їх наново, і не погодиться демонтувати погану звукоізоляцію, яка була проведена раніше. Адже на це були витрачені і матеріали, і було заплачено за монтаж. Тому, як це часто буває, доводиться проводити звукоізоляцію приміщення вже в створених умовах. При цьому постійно усвідомлюєш те, що рівень звукоізоляції не буде максимальним через те, що не виконаний увесь комплекс заходів по звукоізоляції. І в цьому випадку, якщо замовник не буде задоволений, то він грішитиме або на сам звукоізоляційний матеріал, або на поганий монтаж.

 

Розробка плану робіт по звукоізоляції

Для вирішення завдання звукоізоляції кімнати в даному конкретному випадку, довелося розробляти нестандартні заходи. Головна складність полягала саме в тому, як кріпити звукоізоляційний матеріал до стелі, на якій вже зведена раніше погана звукоізоляція.

В результаті дводенного обговорення фахівцями нашої компанії був знайдений найбільш оптимальний метод, який до цього ще ніколи не застосовувався жодною компанією при звукоізоляції стель. Крім того, було вирішено зробити звукоізоляцію новозведених стін.

Особливою умовою при звукоізоляції стін було те, що необхідно було звести товщину звукоізоляції до мінімуму, щоб залишити якомога більше житлової площі.

У зв'язку з тим, що заявка на звукоізоляцію була залишена на нашому сайті, і вона брала участь в акції, наша компанія запропонувала знижку на звукоізоляційний матеріал.

 

Реалізація плану звукоізоляції кімнати

Звукоізоляція стелі і звукоізоляція стін були проведені за два дні. При шумоізоляції стін використовувався звукоізоляційні панелі PhoneStar, завтовшки 12 мм. Згори за звукоізоляційним матеріалом було рекомендовано облицьовувати реставраційним гіпсокартоном, що має товщину 6 мм. В результаті загальна товщина звукоізоляції склала 18 мм, що повністю задовольнила замовника.

Загальний рівень звукоізоляції кімнати склав більше 10 дБ, що відповідає зниженню шуму більш ніж в два рази.

Рівень шумоізоляції кімнати був би вищий, якби заходи по звукоізоляції були розпочаті раніше, і не була б проведена спочатку безграмотна звукоізоляція.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.