Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Шумоізоляція стелі плитами PhoneStar

Шумоизоляция потолка

Шумоізоляція стелі

Сторонні шуми і звуки від сусідів згори – постійне і, на жаль, неминуче явище у багатоповерхових будинках. Від цього не рятують ніякі залізобетонні перекриття. Ну хіба тільки у вас нерви зроблені з подібного матеріалу і ви здатні відпочивати у себе в квартирі, коли, приміром, над вами мешкає любитель гойдати залізо під важкий метал. При цьому ви зіткнетеся відразу з двома видами шумів : ударним (падіння гантелі на підлогу, наприклад) і повітряним (звуки гучної музики з колонок). Зрозуміло, такий акомпанемент довго терпіти ви не зможете. Вихід – шумоізоляція стелі у квартирі.

 

Над вами нависла «шумна» проблема: що робити?

Не секрет, що ефективніше і практичніше робити звукоізоляцію в приміщенні, в якому знаходиться джерело звуку або шуму. В даному випадку йдеться про звукоізоляцію підлоги.
Але що ж робити, якщо ви придбали квартиру на вторинному ринку, тобто у будинку, в якому гаряча пора ремонтів вже давно закінчилася? І ніхто заради вас не буде звукоізолювати підлогу в квартирі згори. Або ж над вами несподівано вселилися нові шумні сусіди замість тихої літньої пари. Залишається тільки – звукоізоляція стелі.
Іноді шумоізоляція стелі (разом з іншими заходами по звукоізоляції) обов'язково потрібна в приміщеннях з високим рівнем ударного та іншого шуму – щоб зупинити поширення звукових коливань по конструкції усієї будівлі. На такий крок, будучи відповідальними людьми, просто зобов'язані піти хазяї комерційних закладів, що знаходяться на 1-х поверхах житлових будинків або готелів. Йдеться про ресторани, кафе, клуби різної спрямованості, караоке-барів і тому подібне. Зробивши це, можна уникнути в майбутньому конфліктів і судових позовів від мешканців згори. Постояльці готелів з номерів, що знаходяться над такими закладами, також будуть приємно здивовані рівнем акустичного комфорту.

 

Як зробити звукоізоляцію стелі?

Отже, сторона проникнення небажаного шуму визначена – це стеля. Найбільш поширений і ефективний спосіб його звукоізоляції - монтаж на каркасі з різних типів профілів. У загальному вигляді це виглядає таким чином:
1) на початку на стелю монтуються спеціальні вібропідвіси;
2) далі до них кріпиться певний тип профілю;
3) осередки, що утворилися, заповнюються акустичним наповнювачем;
4) потім до профілю кріпляться звукоізоляційні панелі, які потім закриваються шаром віброізоляційного матеріалу;
5) після цього залишається закріпити листи гіпсокартону і провести фінішну обробку.

Детальніше такі роботи описані в статті Звукоізоляція стелі.

Існують різні види монтажу на каркасі залежно від типу використовуваного профілю

Профіль Omega-72 Профіль   CD-47 Профіль  CD-60 (1 шар панелей) Профиль  CD-60 (2 шара панелей)
omega omega omega omega

1. Якщо нерівності плит перекриттів складають не більше 1 см – можливе використання профілю Omega - 72;
2. Профіль CD - 47 дозволяє заощадити додаткові 11 см;
3. При використанні профілю CD - 60 (1 шар панелей) застосовуються вібропідвіси Wolf, що істотно підвищує якість звукоізоляції;
4. У конструкції з використанням профілю CD - 60 (2 шари) застосовуються 2 шари панелей PhoneStar, що робить такий монтаж найефективнішим.

Є інший спосіб кріплення панелей PhoneStar – без використання профілів. Він застосовується в основному тоді, коли необхідно здійснити шумоізоляцію натяжної стелі. При цьому необхідно мінімізувати товщину звукоізоляційного шару. Це досяжно шляхом монтажу усієї конструкції з використанням дерев'яного обрешетування. Детальніше такий метод описаний в цій статті.
Необхідно відмітити, що усі ці способи монтажу звукоізоляційних конструкцій не були б такими ефективними, коли б не висока якість і універсальність панелей PhoneStar :

• вони успішно застосовуються у боротьбі як з ударним, так і з повітряним шумами
• при високих звукоізоляційних властивостях вони мають відносно невелику товщину – 12 мм;
• підходять для будь-яких приміщень і поверхонь;
• при їх виробництві використовується тільки екологічно безпечна сировина;
• якщо необхідно – легко підганяються під потрібний розмір пиляючими або різальними інструментами.

 

Допомога у виборі методу монтажу

Іноді дуже складно самостійно визначити – який метод звукоізоляції стелі буде найбільш оптимальним в умовах вашої квартири або іншого приміщення. Тому, краще всього на початку звернутися за такою консультацією до менеджерів компанії Wolf Bavaria Ukraine. Вони допоможуть підібрати вид монтажу і необхідні для шумоізоляції стелі матеріали, а також зроблять розрахунок суми витрат, які дозволять вам позбавитися від небажаного шуму.

    Детальніше про продукти Вольф Баварія Україна дивіться тут .

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.