Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Шумоізоляція квартири компанією "Вольф Баварія Україна"

Шумоізоляція квартири

Шумоізоляція квартири

Нас оточують тисячі звуків, шум вулиць і машин, що оточують нас, і людей, та на жаль, від цього нікуди не подітися. Неможливо сховатися від шуму, що оточує нас, не зробивши ніяких дій з його ізоляції. Звичайно, Ви можете використати спеціальні засоби індивідуального захисту від шуму, але чи зручно цілий день ходити в навушниках, із закритими вухами, не чути не лише шуму, але і потрібну інформацію?
Ви можете зробити повну шумоізоляцію квартири тільки панелями PhoneStarTM від Wolf Bavaria Ukraine, але, якщо у Вас є фінансові можливості, і Ви хочете мати в квартирі зону комфорту для відпочинку і особистих розваг, Ви можете зробити повну шумоізоляцію кімнати, спальні, вітальні, де Ви відпочиваєте, працюєте, дивитеся улюблені фільми або слухаєте музику.
Рішення по шумоізоляції приміщень панелями PhoneStar від Wolf Bavaria Ukraine єдине на ринку повністю екологічно чисте, без шкідливих домішок і клеїв. Також, панелі PhoneStarTM, на сьогодні, є найтоншим універсальним елементом шумоізоляції, а товщина конструкції шумоізоляції стін починається від 3 - 5 сантиметрів, повна шумоізоляція квартири може бути здійснена з мінімальними втратами площ і висот шумоизолируемых приміщень. Для шумоізоляції стін ідеально підійдуть панелі PhoneStarTM Triplex (12 мм) або Quadrex (18 мм), а товщина конструкції для якісної шумоізоляції стін, враховуючи фінішну обробку гіпсокартоном, складе всього 3-7 сантиметрів, залежно від типу конструкції.
Шумоізоляцію стелі можна виконати панелями PhoneStarTMDuplex (9 мм), зниження висоти приміщення, в якому вироблена шумоізоляція стелі буде незначним, з урахуванням конструкцій кріплення і фінішної обробки, складе всього 3-5 сантиметрів. Повна шумоізоляція кімнати візуально не зменшить її розміри, але значно підвищить рівень комфорту і захисту від зовнішнього шуму, а також, оточення від Вас, якщо Ви любите голосно слухати музику або влаштовувати шумні вечірки.
Шумоізоляція окремих стін, за якими знаходиться джерело шуму :
виробниче приміщення;
шумні сусіди;
Ваші милі діти, що грають в шпигунів, співають караоке або просто виливають свою невичерпну енергію шумними іграми і співом
дозволить Вам почувати себе комфортніше вдома або на роботі, якісніше відпочивати і плідніше працювати.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.