Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Приклади наших робіт по шумоізоляції об'єктів

Звукоізоляція студії звукозапису

Замовником ТОВ "Вольф Баварія Україна" був народний артист України Олег Марцинковский. Було поставлено завдання звукоізоляції домашньої студії звукозапису.
Приміщення для студії фактично було однією з кімнат квартири у багатоповерховому будинку. Було необхідно забезпечити студію від проникнення сторонніх шумів, а так само звукоізолювати приміщення таким чином, що б робота студії не заважала сусідам.
Розроблений комплекс заходів включав доопрацювання існуючої звукоізоляції, що виконаної з матеріалів Techsound і не задовольнила замовника, а так само монтаж звукоізоляційних панелей PhoneStar. Проект припускав вібророзв'язку кріплень від стін, що було визначальний для даного випадку із-за наявності вібрацій поза кімнатою. Звукоізоляційні матеріали і проведені роботи виконані компанією ТОВ "Вольф Баварія Україна" забезпечили необхідний захист приміщення від шумів ззовні, що є принциповим питанням для студії звукозапису, а також гарантували сусідам необхідний рівень акустичного комфорту. Результати повністю задовольнили замовника.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.