Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Запрос на звонок

Заявка на звонок

Ваше сообщение отправлено успешно!

Приклади наших робіт по шумоізоляції об'єктів

Звукоізоляція приміщення з дизель-генератором

Поза всяким сумнівом основним чинником, що дозволяє істотно понизити рівень звукового навантаження від працюючого дизель-генератора являється його правильна розв'язка в процесі установки. Але буває так, що повітряний шум від працюючого дизель-генератора, не дасть вам повною мірою насолодиться перебуванням у вашому заміському будинку. Частенько причиною такої ситуації є недостатня звукоізоляція приміщення з дизель-генератором.
Ця підбірка фото наочно ілюструє рішення яке прийняли фахівці нашої кмпоании для усунення проблеми шуму від працюючого дизель-генератора. Особливістю цієї конструкції став монтаж в зворотному порядку, так демфирующий шар з підкладки і акустичного наповнювача був винесений безпосередньо до джерела шуму, що дозволило поліпшити звукопоглащающие властивості конструкції, а шар звукоізоляційних панелей PhoneStar у свою чергу блокував звукову хвилю.

Також не можна забувати, що дизель-генератор в процесі роботи потребує постійного припливу повітря, що обумовлює наявність вентиляційного отвору, який так само є лазівкою для звуку. Цю проблему фахівці "Вольф Баварія Україна" вирішили за допомогою змонтованого акустичного екрану, який розсіяв і перенаправив звукову хвилю.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів