Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Приклади наших робіт по шумоізоляції об'єктів

Звукоізоляція приміщення з дизель-генератором

Поза всяким сумнівом основним чинником, що дозволяє істотно понизити рівень звукового навантаження від працюючого дизель-генератора являється його правильна розв'язка в процесі установки. Але буває так, що повітряний шум від працюючого дизель-генератора, не дасть вам повною мірою насолодиться перебуванням у вашому заміському будинку. Частенько причиною такої ситуації є недостатня звукоізоляція приміщення з дизель-генератором.
Ця підбірка фото наочно ілюструє рішення яке прийняли фахівці нашої кмпоании для усунення проблеми шуму від працюючого дизель-генератора. Особливістю цієї конструкції став монтаж в зворотному порядку, так демфирующий шар з підкладки і акустичного наповнювача був винесений безпосередньо до джерела шуму, що дозволило поліпшити звукопоглащающие властивості конструкції, а шар звукоізоляційних панелей PhoneStar у свою чергу блокував звукову хвилю.

Також не можна забувати, що дизель-генератор в процесі роботи потребує постійного припливу повітря, що обумовлює наявність вентиляційного отвору, який так само є лазівкою для звуку. Цю проблему фахівці "Вольф Баварія Україна" вирішили за допомогою змонтованого акустичного екрану, який розсіяв і перенаправив звукову хвилю.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.