Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Приклади наших робіт по шумоізоляції об'єктів

Звукоізоляція вібропресу для виробництва тротуарної плитки, підприємства "Золотий Мандарин"

Звук працюючого вібропресу заважав людям, що живуть у будинках біля об'єкту. Початковий рівень шуму на відстані 15 м. від установки складав 76 дБ. Розроблений фахівцями "Вольф Баварія Україна" проект складався із звукоізоляції короба, що закриває устаткування, і рекомендації зведення акустичного екрану між устаткуванням і житловими будинками, з подальшим облицюванням додатковою звукоізоляцією у разі потреби.
Також була передбачена вібророзв'язка як кріпильних елементів, так і самих панелей так, щоб змонтована конструкція не стала вторинним випромінювачем. Первинний комплекс обважнював плиткою, що істотно підвищило эфективність конструкції.

Звукоізоляція приміщення з дизель-генератором

Поза всяким сумнівом основним чинником, що дозволяє істотно понизити рівень звукового навантаження від працюючого дизель-генератора являється його правильна розв'язка в процесі установки. Але буває так, що повітряний шум від працюючого дизель-генератора, не дасть вам повною мірою насолодиться перебуванням у вашому заміському будинку. Частенько причиною такої ситуації є недостатня звукоізоляція приміщення з дизель-генератором.
Ця підбірка фото наочно ілюструє рішення яке прийняли фахівці нашої кмпоании для усунення проблеми шуму від працюючого дизель-генератора. Особливістю цієї конструкції став монтаж в зворотному порядку, так демфирующий шар з підкладки і акустичного наповнювача був винесений безпосередньо до джерела шуму, що дозволило поліпшити звукопоглащающие властивості конструкції, а шар звукоізоляційних панелей PhoneStar у свою чергу блокував звукову хвилю.

Звукоізоляція студії звукозапису

Замовником ТОВ "Вольф Баварія Україна" був народний артист України Олег Марцинковский. Було поставлено завдання звукоізоляції домашньої студії звукозапису.
Приміщення для студії фактично було однією з кімнат квартири у багатоповерховому будинку. Було необхідно забезпечити студію від проникнення сторонніх шумів, а так само звукоізолювати приміщення таким чином, що б робота студії не заважала сусідам.
Розроблений комплекс заходів включав доопрацювання існуючої звукоізоляції, що виконаної з матеріалів Techsound і не задовольнила замовника, а так само монтаж звукоізоляційних панелей PhoneStar. Проект припускав вібророзв'язку кріплень від стін, що було визначальний для даного випадку із-за наявності вібрацій поза кімнатою. Звукоізоляційні матеріали і проведені роботи виконані компанією ТОВ "Вольф Баварія Україна" забезпечили необхідний захист приміщення від шумів ззовні, що є принциповим питанням для студії звукозапису, а також гарантували сусідам необхідний рівень акустичного комфорту. Результати повністю задовольнили замовника.

Звукоізоляція вентиляційної установки

Об'єктом звукоізоляції була вентиляційна установка магазину "Сільпо" розташованого в приміщенні ТРЦ "Район" за адресою : г.Киев, ул Н.Лаврухина 4. Шум роботи вентиляції заважав мешканцям будинків розташованих у безпосередній близькості від торгового центру. Співробітниками санітарно - епідеміологічної служби Деснянського району були зроблені виміри рівня шуму, які показали, що згідно "Протоколу проведення досліджень шумового навантаження" № 30 від 18.03.2013 р., рівень шуму перевищує допустимі норми (згідно СН 3077-84) в середньому на 22 дБа.
Розроблений фахівцями "Вольф Баварія" проект складався із звукоізоляції поверхонь, що захищали, навколо промислових вентиляторів з монтажем звукопоглинального шару для попередження переотражений і відповідно посилення звуку. Процес проектування і монтажу супроводжувався акустичними вимірами на усіх етапах роботи. За результатами роботи постійно поділася виведення і коригування що підвищили ефективність усього комплексу звукоізоляції.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.