Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Питання - відповідь по панелям Phonestar

Що таке PhoneStar?

PhoneStar - це нова звукоізоляційна панель з екологічно бездоганних матеріалів, що застосовується для шумоізоляції стін, стель і підлог в житлових і виробничих приміщеннях. Крім того панелі PhoneStar використовуються при виготовленні шумозахисних конструкцій і екранів для промислового устаткування і автомагістралей.

Розміри панелі PhoneStar?

Розміри панелі : 1200 мм х 800 мм, відповідно до її площа складає: 0,96 м.кв.

Де можна придбати панелі PhoneStar?

Панелі PhoneStar Ви можете придбати як у нас, так і у наших партнерів

З чого складаються панелі PhoneStar?

Панелі PhoneStar складаються з екологічно бездоганних матеріалів: целюлози, мінерального грануляту і натурального каучуку.

Яким чином можна різати панелі PhoneStar?

Різання панелей

Різання панелей

Нарізка панелей PhoneStar може робитися електролобзиком, відрізною машиною (болгаркою) з тонким диском по металу, паркетною пилою з твердосплавним диском або циркулярною пилою з алмазним диском, в крайньому випадку будівельним ножем.

Можна монтувати панелі PhoneStar на стіни і стелі?

Так, панелі PhoneStar без проблем монтуються на стіни і стелі. Причому, якщо при звукоізоляції стель монтаж панелей робиться на заздалегідь підготовлене обрешетування з рейок (3 х 5 см) або профілів типу Кнауф, то при звукоізоляції стін допускається монтаж панелей як на обрешетування, так і без неї. При цьому кріплення панелей робиться за допомогою шурупів (до обрешетування) або дюбель-гвоздями Wolf, такими, що не створюють звукових містків (прямо до стіни)
*Монтаж панелей на обрешетування покращує звукоізоляційні характеристики системи від 1 до 3 дБ звукоізоляція стелі Обклеювання панелей звукоізоляція стіни

Можна монтувати панелі PhoneStar на нерівні горизонтальні поверхні?

Для забезпечення ефективної звукоізоляції панелі повинні монтуватися на рівні поверхні (відхилення до 5 мм).Нерівності поверхні ті, що перевищують 5 мм нівелюються сумішами, що самовыравнивающимися, сухим стягуванням фракцією 2 – 5 мм або будь-яким іншим передбаченим СНИП способом.

Як бути з тим, що прокидається при нарізці панелей PhoneStar мінеральним наповнювачем?

Обклеювання панелей При правильному поводженні з панелями PhoneStar (нарізка панелей в горизонтальному положенні) вірогідність розсипу наповнювача невелика. Після нарізки кромки панелей обклеюються клейкою стрічкою Wolf Tape .

В чому перевага панелей PhoneStar в порівнянні з древесноволокнистыми продуктами?

PhoneStar це „сендвіч“ що складається з міцного багатошарового целюлозного каркаса c мінеральним наповнювачем, на відміну від древесноволокнистых спресованих матеріалів однаково добре ізолюючий ударний і повітряний шум.
Інноваційною відмінністю системи PhoneStar є:
- велика кількість шарів каркаса з різними формами поверхні і щільність, що чергується шарами з мінеральним наповнювачем із спеціально підібраним гранулометричним составом
- поєднання багатократного відображення і розсіювання звукової хвилі в кожному з шарів каркаса і поглинання її енергії мінеральним наповнювачем на переходах між ними дозволяє при товщині, наприклад панель PhoneStar Triplex в 12 мм, добитися звукоізоляційних характеристик аналогічних характеристикам стіни з пінобетону завтовшки в 30 см

Допускається устрою лінолеуму або ковроліну на панелі PhoneStar?

Однією з відмітних властивостей хороших звукоізоляційних матеріалів є їх еластичність (порівняйте швидкості поширення звуку при ударі молотком по сталевому листу і при ударі по гумі). Тому при конструюванні панелей PhoneStar фахівці компанії Wolf Bavaria при виборі між жорсткістю і пластичністю віддали перевагу останній. Т.е. не дивлячись на черезвычайную міцність панелей PhoneStar (допустимий тиск 65 т/м), вони досить чутливі до точкового навантаження. У зв'язку з цим перед укладанням лінолеуму або ковроліну рекомендується захистити панелі шпаклюванням з армуючою стеклосеткой або плитами ОСБ (шпилька – паз завтовшки 12 мм).
*дивіться інструкцію по укладанню лінолеуму і ковроліну

Як панелі PhoneStar реагують на розрив труб?

Завдяки своїй гігроскопічності панелі PhoneStar вбирають в себе досить велику кількість води, змінюючи при цьому колір поверхні. Ця властивість дозволяє швидко локалізувати місце витоку води і усунути його, замінивши пошкоджені деталі конструкції.

Можна монтувати на панелі PhoneStar системи теплих підлог?

Так, Wolf Bavaria GmbH розробила систему PowerFloor (п'ять в одному) яка окрім панелі PhoneStar включає додатковий шар з відбивачем спрощуючий монтаж труб системи теплих водяних підлог, так само є рішення і по електричних системах.
Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших консультантів.

Як панелі PhoneStar реагують на проникнення вологи?

Панелі PhoneStar здатні вбирати вологу до високої міри насичення, зберігати її і знову віддавати її природним способом в атмосферу, створюючи при цьому здоровий мікроклімат в приміщенні.

Допущені панелі PhoneStar до застосування у будівництві і якщо так, то відповідно до яких сертифікатів?

Панелі PhoneStar допущені до застосування у будівництві відповідно до сертифікатів:
- DIBT Z - 23.21-1605 (Німеччина)
- OFI ofi - CERT 1085 - CPD - 0090 (Австрія)
- BBA 10/4763 (Великобританія)
- ГОСТ Р РОС RU АВ87.H00683 (Росія)
- ДСТУ б В.2.7-95-2000 (ГОСТ 6266-97) ( Україна).

Класифікація панелей PhoneStar за пожежною безпекою?

Відповідно до сертифікації в Німеччині: B 2
Відповідно до сертифікації в Україні:
- група горючості Г1 (матеріали низької горючості);
- група воспломеняемости B1 (тяжеловоспламеняемые матеріали;)
- група димоутворення Д2 (матеріали з помірною здатністю димоутворення)

Яке навантаження витримують панелі PhoneStar?

65 тонн на м.кв. площі

Коефіцієнт теплопровідності панелей PhoneStar?

Коефіцієнт теплопровідності панелей PhoneStar складає: 0,17 Вт/м°З

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.