Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

 Підкладка Wolf Vlies для звукоізоляції стелі, підлоги і стін

Сучасний будівельний ринок пропонує велику кількість самих різних підкладок, від дешевих пінополиетиленовых до дорогих пробкових.
Wolf Vlies - подложка для звукоизоляции полаОсновні вимоги до підкладки, в звукоізоляційних конструкціях наступні:

1.Високі амортизаційні характеристики.
2.Стійкість до механічних навантажень.
3.Екологічність.

При підборі матеріалу, який виступатиме демпфуючим (амортизаційним) шаром в звукоізоляційних конструкціях стелі, підлоги і стін, компанії "Вольф Баварія Україна" не вдалося знайти варіант, який би повністю відповідав вимогам до підкладки в звукоізоляційних конструкціях. Фахівці компанії прийняли рішенні про розробку і виробництво власної підкладки, яка згодом стала відома як Wolf Vlies. При відносно невеликій товщині (3 мм) підкладка Wolf Vlies, має відмінні амортизаційні характеристики, що у свою чергу дозволяє використати її не лише в звукоізоляційних конструкціях, але і в якості підкладки під ламінат і паркет.
Висока щільність підкладки Wolf Vlies(550 г/м2) у поєднанні з оптимальною товщиною, збереже Ваш ламінат і паркет від просідання і перешкоджатиме поломці замкових з'єднань.
З тієї ж причини підкладка не просідатиме і не деформуватиметься, що важливо не лише при укладанні на підлогу, але і в гіпсокартонних конструкціях на стінах і стелі.
Окремо хотілося б відмітити склад нашої підкладки, 80% льону та 20 відсотків поліефірного волокна, роблять її абсолютно не токсичною і гіпоалергенною. Використання підкладки Wolf Vlies показало її високу надійність, зручність в застосуванні і функціональну ефективність.

Повернутися до матеріалів для звукоізоляції >>>

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Please publish modules in offcanvas position.

Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.