Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Акустичний наповнювач Wolf 2000

Екологічно чистий Акустичний наповнювач Wolf 2000

Екологічно чистий Акустичний наповнювач Wolf 2000 - це Новий продукт в лінійці продуктів компанії "Вольф Баварія Україна", робиться методом термофіксації без додавання склеювальних складових. Матеріал нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, екологічно чистий, стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, бактерій
acoustic wolf 2000

Склад.

70% поліефірного волокна
30% бавовни.

Щильність

40 кг/куб.

Сфера застосування. 

"Акустичний наповнювач Wolf 2000" застосовується в каркасних звукоізоляційних конструкціях для заповнення простору (повітряного прошарку) між конструкціями обрешетування. Створюваний, за допомогою цього матеріалу, шар ефективно протидіє звуковим коливанням на низьких частотах.

Акустичний наповнювач Wolf 2000 має низький коефіцієнт теплопровідності - λ = 0,036 Вт / м ° З, що дозволяє використати його для утеплення:

- каркасно-щитових будинків;
- стінних перегородок
- перекриття між поверхами;
- горищного перекриття;
- покрівлі даху.

Особливості продукту.

Екологічно чистий. Матеріал виготовлений з поліестеру, який стійкий до дії мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів і не виділяє продуктів розпаду.
Еластичний і здатний до релаксації, що дозволяє застосовувати Акустичний наповнювач при заповненні щілин і на нерівних поверхнях. Матеріал має високу міцність і пружність, завдяки чому підходить для установки у вертикальному і похилому положенні.
Зручний і абсолютно безпечний при монтажі, матеріал ріжеться звичайними будівельними ножицями, при роботі не ушкоджує шкіру, що особливо важливо для людей, які працюють з матеріалом.
Гидрофобность і паропроникність наповнювача не створює перешкоди для доступу повітря.
Поєднання вищеперелічених характеристик дозволяє вважати "Акустичного наповнювача Wolf 2000" ефективним ізоляційним матеріалом для сучасного будівництва та ремонту.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Please publish modules in offcanvas position.

Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.