Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

 Підкладка Wolf Vlies для звукоізоляції стелі, підлоги і стін

Сучасний будівельний ринок пропонує велику кількість самих різних підкладок, від дешевих пінополиетиленовых до дорогих пробкових.
Wolf Vlies - подложка для звукоизоляции полаОсновні вимоги до підкладки, в звукоізоляційних конструкціях наступні:

1.Високі амортизаційні характеристики.
2.Стійкість до механічних навантажень.
3.Екологічність.

При підборі матеріалу, який виступатиме демпфуючим (амортизаційним) шаром в звукоізоляційних конструкціях стелі, підлоги і стін, компанії "Вольф Баварія Україна" не вдалося знайти варіант, який би повністю відповідав вимогам до підкладки в звукоізоляційних конструкціях. Фахівці компанії прийняли рішенні про розробку і виробництво власної підкладки, яка згодом стала відома як Wolf Vlies. При відносно невеликій товщині (3 мм) підкладка Wolf Vlies, має відмінні амортизаційні характеристики, що у свою чергу дозволяє використати її не лише в звукоізоляційних конструкціях, але і в якості підкладки під ламінат і паркет.
Висока щільність підкладки Wolf Vlies(550 г/м2) у поєднанні з оптимальною товщиною, збереже Ваш ламінат і паркет від просідання і перешкоджатиме поломці замкових з'єднань.
З тієї ж причини підкладка не просідатиме і не деформуватиметься, що важливо не лише при укладанні на підлогу, але і в гіпсокартонних конструкціях на стінах і стелі.
Окремо хотілося б відмітити склад нашої підкладки, 80% льону та 20 відсотків поліефірного волокна, роблять її абсолютно не токсичною і гіпоалергенною. Використання підкладки Wolf Vlies показало її високу надійність, зручність в застосуванні і функціональну ефективність.

Повернутися до матеріалів для звукоізоляції >>>

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.