Звукоизоляція приміщень будь якого рівня складності

Звукоізоляція стін кімнати

Звукоізоляція стін

 

Визначення характеру шумів

У статті « Звукоізоляція » розповідалося про те, які бувають види шумів. Найчастіше при звукоізоляції стін доводиться вирішувати проблему повітряного шуму, це гучні голоси, гавкіт собак, гучна музика або телевізор у сусідів. У цій же статті відзначалося, що найефективніше проводити звукоізоляцію стін з боку джерела шуму, тобто в даному випадку з боку сусідів. В цьому випадку, звуки, що народжуються в сусідній квартирі, не досягнуть самої стіни і в результаті не зможуть поширюватися далі по усій конструкції будинку.

На жаль, найчастіше, можливість домовитися з сусідами про проведення звукоізоляції стіни з їх боку ускладнена або зовсім відсутній. В цьому випадку доведеться займатися звукоізоляцією стін зі свого боку і головне тут не помилитися у виборі звукоізоляційних матеріалів.

 

Матеріали для звукоізоляції стін

panel PhoneStar Шумоізоляційні матеріали діляться на дві категорії: звукоізоляційні матеріали і шумопоглинаючі матеріали. Якщо у Вас в кімнаті стоїть музичний центр або ви любите голосно слухати телевізор, то для того, щоб уникнути поширення шуму в інші приміщення, вимагається використати шумопоглинаючі матеріали. Вони здатні приймати звукові коливання хвиль і поглинати їх, перетворюючи кінетичну енергію звукових хвиль на тепло.

У тому разі якщо вимагається звукоізолювати стіну зі свого боку від шуму сусідів , те необхідно використати вже звукоізоляційні матеріали.

Найбільш вдалим рішенням буде застосування декількох матеріалів. Наприклад, до стіни кріпиться звукопоглинальний матеріал, а згори монтується звукоізоляційний. В цьому випадку можна добитися максимального ефекту. Але у такого методу є декілька недоліків. По-перше, доводиться монтувати досить громіздку конструкцію з великою товщиною, що приведе до того, що Ви, зрештою, втратите в корисній житловій площі приміщення. По-друге, монтаж такої конструкції досить трудомісткий процес. У третіх, купівля двох типів звукоізоляційних матеріалів значно позначиться на фінансовій стороні звукоізоляції стін у бік її збільшення.

Від цієї проблеми можна піти, якщо застосовувати шумоізоляційні матеріали, що мають високі показники, як по звукоізоляції, так і по шумопоглинанню. Одним з таких універсальних матеріалів є звукоізоляційні панелі ФонСтар ( PhoneStar, PhonStar )особливо з урахуванням того, що вони дуже тонкі (12 мм) і дуже прості при монтажі і обробці.

 

Монтаж матеріалів при звукоізоляції стін

Перед тим, як почати монтаж звукоізоляції, необхідно усунути усі щілини, отвори і тріщини в стіні. Звукоізоляція стін завжди розпочинається саме з цих процедур, оскільки це дозволяє на початковому етапі понизити рівень шуму. Стіни мають бути добре підготовлені до звукоізоляції, тому бажано зробити і вирівнювання стін, якщо це знадобиться. Нерівності, по-перше, можуть зменшити товщину звукоізоляції, по-друге, приведуть до того, що звукоізоляційні панелі погано підходитимуть один до одного при монтажі.

Як правило, звукоізоляція стін робиться на дерев'яне обрешетування або металеві профілі, між якими можна додатково покласти шумопоглинаючий матеріал. У останньому випадку, необхідно добитися, щоб шумопоглинаючий матеріал не торкався зовнішнього облицювання. Зазвичай досить залишити проміжок в 1-2 см Цей варіант хороший, коли йде комбінація шумоізоляційних матеріалів з шумопоглинаючого і звукоізоляційного матеріалу.

Якщо вибір ліг на звукоізоляційні панелі ФонСтар ( PhoneStar, PhonStar )і було прийнято рішення кріпити їх на обрешетування, то прокладати додатковий шумопоглинаючий матеріал особливого сенсу не має, оскільки звукоізоляція PhoneStar є універсальним матеріалом, виконуючи функції шумопоглинання і звукоізоляції.
zvukoizoljacija sten montazh

Але панелі PhoneStar не обов'язково кріпити до обрешетування. Їх можна кріпити безпосередньо до стіни, і тоді трудові витрати по монтажу будуть значно понижені. Технологічною особливістю такого кріплення звукоізоляції безпосередньо до стіни є необхідність використати фірмові дюбелі Wolf, які мають досить низькі показники по звукопередаче, що виникають з їх конструкції і інноваційного матеріалу, з якого вони виготовлені. Використання інших, поширеніших метизів, здатне понизити, в цьому випадку, рівень звукоізоляції на декілька децибел і ускладнити монтаж.

При монтажі звукоізоляції необхідно прагнути, щоб панелі розташовувалися вразбежку – це дозволить отримати додатковий ефект шумопоглинання при звукоізоляції стін.

 

Розетки і вимикачі при звукоізоляції стін

Коли проводиться звукоізоляція стін дуже важливо приділити увагу розеткам і вимикачам. Річ у тому, що в сучасних будинках усі вимикачі і розетки, як правило, є внутрішніми, тобто втоплені в товщу стін, що з одного боку дуже красиво, зручно і практично в тому плані, що вони не випинають назовні, але з іншого боку, за ними залишається досить тонка ділянка стіни, через яку передача шумів і звуків значно полегшується.

Недоліком більшості звукоізоляційних матеріалів є те, що зробити внутрішні розетки при звукоізоляції стін дуже складно, а іноді і неможливо. Мабуть, єдиним матеріалом, представленим на російському ринку, який легко дозволяє створювати внутрішні розетки і вимикачі, це звукоізоляція ФонСтар ( PhoneStar, PhonStar).

Спочатку необхідно витягнути старі електричні коробки з-під розеток і вимикачів. На монтажну піну або на гіпсовий розчин усередині поглиблення стіни кріпиться невеликий обрізок панелі. Потім до стіни звичайним способом кріпиться стандартна панель, в якій висвердлюється отвір під нову коробку. Тим самим за коробкою виявляється звукоізоляційний матеріал, який вирішує проблему і звукоізоляції стіни і внутрішніх розеток. Навколо коробки під звукоізоляційною панеллю слід сформувати кільцевий бурт з монтажної піни.

 

Фінішне облицювання при звукоізоляції стін

Після того, як змонтований звукоізоляційний матеріал, настає черга фінішного облицювання стін. Іноді, для того, щоб скоротити загальну товщину звукоізоляційної конструкції, поверхню шпаклюють, із застосуванням армуючої стеклосетки. Але бажано, все ж обшити гіпсокартоном, що гарантує від деструкції стиків і тріщин, і додатково нівелює поверхню. Крім того, сам гіпсокартон доповнює звукоізоляцію, стає елементом звукоізоляційної конструкції, хоча його власні параметри дуже сильно поступаються параметрам звукоізоляційних матеріалів.
zvukoizoljacija sten finishnaja oblicovka

Але перш ніж монтувати гіпсокартон, перевірте, чи не залишилося щілин між панелями. Щілини можна заповнити силіконом і проклеїти спеціальними клейкими стрічками. Чим більше ви приділите уваги усуненню дефектів після монтажу звукоізоляційних матеріалів, тим більший ефект ви досягнете при звукоізоляції стін.

Кріпити гіпсокартон необхідно саморезами (гіпс/гіпс), довжина яких не перевищує сумарної товщини гипрока і звукоізоляційного матеріалу. Річ у тому, що якщо довжина саморезов буде більше, то їх загострені кінці досягнуть стіни (якщо кріплення звукоізоляційного матеріалу робилося безпосередньо на стіну), в результаті з'явиться « звуковий місток », який проводитиме звук з кімнати до стіни і навпаки. Таке явище може значно понизити ефект від звукоізоляції стін.

 

 

Інноваційні технології при звукоізоляції стін

Якісна звукоізоляція PhoneStar У 2012 році в Україні був побудований завод, по випуску звукоізоляційних панелей ФонСтар ( PhoneStar, PhonStar ) які були розроблені і запатентовані німецькою компанією « Wolf Bavaria ».  У Німеччині цей звукоізоляційний матеріал двічі отримував державні премії за інновації в області будівництва. І нагороди ці присуджені дійсно заслужено, оскільки цей матеріал вільний від безлічі недоліків, які властиві іншим звукоізоляційним матеріалам при незмінно високих основних цільових властивостях.

В першу чергу, це те, що звукоізоляційні панелі виконані у вигляді жорстких панелей завтовшки всього 12 мм. Річ у тому, що сучасне житло недостатньо просторо, щоб було не жаль втратити зайві квадратні метри при звукоізоляції стін. З урахуванням того, що вартість одного квадратного метра житла зараз настільки висока, то цей матеріал стає практично безцінним при сучасній звукоізоляції стін.

У другу чергу, це універсальність описуваного матеріалу. Як відзначалося вище, звукоізоляційні матеріали у більшості випадків, являються або звукоізолюючими , або шумопоглинаючими . Звукоізоляція ФонСтар (PhoneStar, PhonStar), має практично однаковий параметр за обома характеристиками, причому параметри настільки високі, що дозволяє цьому матеріалу зайняти лідируюче місце серед звукоізоляційних матеріалів.

По-третє, цей матеріал бездоганний з точки зору екології. Це дуже важливо для Німеччини і це важливо для нашої країни. Більше того, завдяки своєму складу і високотехнологічному виконанню, цей звукоізоляційний матеріал створює сприятливий мікроклімат в квартирі, згладжуючи коливання рівня вологості в приміщеннях.

По-четверте, на даний момент, цей матеріал найпростіший в монтажі, в цьому аспекті йому немає конкурентів. Приміром, при звукоізоляції стіни площею 20 кв.м. дві людини зможуть змонтувати звукоізоляцію за 1.5-2 години. До того ж звукоізоляційні панелі ФонСтар (PhoneStar, PhonStar), дуже легко ріжуться і обробляються.

По-п'яте, звукоізоляційні панелі ФонСтар (PhoneStar) мають дуже широку сферу застосування. Їх можна використати не лише при звукоізоляції стін, але і при звукоізоляції стель, підлог, покрівлі. З цього матеріалу виходять перегородки з дуже високим рівнем звукоізоляції.

Крім того, цей матеріал витримує дуже серйозні статичні навантаження (до 65 т/кв.м.), саме тому його використовують при звукоізоляції підлог, замість «плаваючих підлог», замінюючи цементне стягування.

З урахуванням перерахованих достоїнств, в Європі вже 17 країн активно використовують цей матеріал при звукоізоляції квартир, в нашій країні також все більше і більше людей вибирають PhoneStar для комплексного вирішення проблем звукоізоляції в цивільному і промисловому будівництві.

Контакти

04107 м.Київ ул. Овруцька 17 оф.41

044 3792970 Офіс

067 6582726 Андрій

063 6881541 В'ячеслав

067 4672215 Олександр

Контакти нашіх партнерів


Заказать обратный звонок

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в ближайшее время

Заказать обратный звонок

Спасибо! Заявка отправлена успешно.